O nás

Naším cieľom je podporiť transformáciu od chémie k zdravému jedlu na stole a zdravému životnému prostrediu, v ktorom všetci denne žijeme. Podieľame sa na vývoji a výskume bioproduktov. Hľadáme vhodné a efektívne riešenia pre ekologické i integrované poľnohospodárstvo, ako aj pre starostlivosť o parky, lesy, športoviská a záhrady. Ponúkame inovatívne, účinné a kvalitné ekologické produkty a užitočný hmyz od popredných svetových výrobcov s odborným poradenstvom a servisom.

Ste s nami v dobrej spoločnosti 

Výrobcovia a partneri, ktorých zastupujeme

Naše hodnoty 

Naše hlavné hodnoty, ktoré sú pre nás dôležitým základom pri našej práci a starostlivosti o našich zákazníkov.

Spoľahlivosť

Vždy chceme byť spoľahlivým partnerom a oporou pre našich zákazníkov. Snažíme sa problémy predvídať a chrániť ich financie a úrodu.

Kvalita

Základom je kvalitný produkt a naša odbornosť. Nie sme iba predajcovia produktov, ale starostlivo vyberáme celé riešenie s ohľadom na daného zákazníka. Hľadáme zmysluplná a účinná riešenia, ktoré zbytočne neťahajú peniaze z vreciek našich zákazníkov. Snažíme sa riešiť iba to, čo je treba.

Otvorenosť

Sme vždy otvorení novým nápadom a riešeniam. Ceníme si názorov a skúseností ostatných. Snažíme sa kreatívne riešiť problémy tam, kde štandardné metódy nefungujú.

Spolupráca

Veríme, že najlepší výsledok dosiahneme vzájomnou spoluprácou so zákazníkom a fungovaním ako jeden tím. Naslúchanie, prehlbovanie dôvery a priateľská atmosféra sú súčasťou a spríjemnením.